Stacks Image 923

דגמים למכוני כושר

הדור החדש של מכשירי הכושר
Stacks Image 941

כושר

מכשירים למכוני כושר
דגמים למכוני כושר
 • Stacks Image 968
  Total Gym ELEVATE Encompass™

  הדגם הסטנדרטי המקצועי המוביל אשר נפוץ במועדוני ספורט נחשבים בכל העולם. יכולותיו הרבות מאפשרות אימון אישי וכן אימונים בקבוצות. מספק אימון גוף מלא, אינטנסיבי ב- 30 דקות בלי שימוש של אביזרים נוספים. מעברים מהירים וקלים בין תרגילים מאפשרים אימון כוח אירובי בדופק גבוה ומניב תוצאות מהירות.

 • Stacks Image 1020
  Total Gym ELEVATE Core ADJ™

  מכשיר המחזק את שרירי הבטן בזמן שכל שרירי הליבה מופעלים ומציע גיוון מתכוונן חסר תקדים לעבודה על שרירי הבטן. מכשיר ה Core Trainer מאפשר שתי תנועות עיקריות לעבודת הבטן: "Plank" דינמי ו- "Scrunch". פשוט, אינטואיטיבי, קל לשימוש ונותן מענה לכל רמות הכושר.

 • Stacks Image 1046
  Total Gym ELEVATE Row ADJ™

  מכשיר חתירה מתוחכם המדמה תנועת חתירה באמצעות התנגדות משקל גוף. ה -Row Trainer מפיק אימון גוף מלא המשלב את מרכיב הכוח בתוך סיבולת לב ריאה. המכשיר מפעיל ומאתגר את כל קבוצות השרירים בגוף בו זמנית ומאפשר עבודה חלקה בעומס קבוע לאורך טווח התנועה כולו.

 • Stacks Image 596
  Total Gym ELEVATE Jump™

  מכשיר ה- Jump Trainer בונה כוח מתפרץ ומפתח מסת שריר גוף תחתון עם שתי תנועות עיקריות, ה-"squat" וה-"squat jump". עוצב במיוחד לסייע למינוף תרגילים פליומטריים גם משקל הגוף וגם התנגדות משתנה של רצועות גומי.
  נותן מענה לכל רמות הכושר, תומך בעמוד השדרה במהלך תרגילי "squat" מסורתיים, כך שמשתמשים יכול בנוחות לשלוט בשלבי העליה והירידה של ה-"squat", תוך מתן הזדמנות לוריאציות מתקדמות הכוללות, "squat" חד-רגל

 • Stacks Image 1072
  Total Gym Pull Up Trainer

  מכשיר הבנוי בשיפוע המנצל את התנגדות משקל הגוף לביצוע עליות מתח תקינות לחיזוק שרירי פלג גוף עליון.
  מתכוונן עם שבע רמות לבחירה, ה-Pull-Up Trainer מאפשר למשתמשים להתאים את ההתנגדות עד כ 55- אחוזים ממשקל גופם ומעניק תחושת הצלחה לכל רמות המתאמנים.

 • Stacks Image 1098
  Total Gym ELEVATE Press™

  מכשיר המציג דרך חדשה לאימון לחיצת כתפיים על ידי התנגדות משקל הגוף במנח המתאמן בזווית הפוכה , עם אפשרות התאמת ההתנגדות בשבע רמות ומאפשר ביצוע כפיפות מרפקים בזווית הפוכה.
  מתאים לכל רמות המתאמנים.

 • Stacks Image 1124
  LEG TRAINER

  מכשיר העובד על שרירי הרגל במקביל לאימון פלג גוף תחתון. נועד לחזוק הרגליים ומאפשר תרגילים פונקציונלים במכרע קדמי, אחורי וצידי תוך ניצול משטח החלקה המיצר חוסר יציבות נוספת במישור התנועה הנבחר.
  Leg Trainer כולל משטח step up/box jump בגובה 40 ס"מ המאפשר תרגילי רגליים משלימים.

אביזרים נלווים

 • Stacks Image 1515
  SCRUNCH לבטן

  מאפשר התקדמות באימוני שרירי הבטן ברמה קלה עד לרמה מתקדמת, מעצב ומאריך את שרירי הבטן והאלכסוניים, תומך ביציבה נכונה, מציע תרגילים פונקציונאליים לפיתוח כוח ומהירות. להפך מכפיפת בטן רגילה, רגליו של המשתמש מבצעות את הכיווץ בכל כפיפה, עם תפקוד כולל של כל שרירי הבטן וביומכניקה נכונה. מושלם עבור כל רמת כושר.

 • Stacks Image 1539
  מוט דחיקה

  מאפשר תרגילי לחיצה צבאית (Military Press) במגוון זוויות, תוך השמת דגש על הגב העליון, כתפיים ויד אחורית. מוט הדחיקה מתחבר למסילה בחלקה התחתון של מכשיר ה-Total Gym ומספק אחיזה רחבה וגם צרה.

 • Stacks Image 1565
  מוט משיכה - 3Grip Pull-up Bar

  אביזר אחד המאפשר תרגילי מתח בשלוש אחיזות שונות
  רחבה, צרה ומידאלית. זה מאפשר לך לשים את הדגש במקום רצוי- בגב העליון, דו-ראשי, רחב גבי או שילוב כלשהו.

 • Stacks Image 1589
  מערכת כבלים לרגליים - Leg Pulley System

  האביזר הכי פופולארי שלנו, מאפשר לך לבצע רפרטואר מלא של תרגילי רגליים המתבססים על עבודה עם כבלים, המכסה את כל נושא אימון ההתנגדות והפילאטיס.

 • Stacks Image 1615
  מוט משקולות - Weight Bar

  מוסיף התנגדות מוגברת לתכנית האימון על ידי הוספה של משקולות (צלחות) ל- Glider. הערה: לא כולל משקולות.

 • Stacks Image 1641
  בר פילאטיס - Toe Bar

  בר הפילאטיס מאפשר מגוון רחב של תנועות פילאטיס ברמה התחלתית, בינונית ומתקדמת. מאפשר מתיחות וחיזוק בפלג גוף עליון, פלג גוף תחתון ושרירי הליבה. בר הפילאטיס הינו אביזר פילאטיס סטנדרטי להשלמת רפרטואר ה- Reformer.

 • Stacks Image 1667
  משטח עמידה - Standing Platform

  מעודד יציבה נכונה תוך כדי אימון פילאטיס ותרגילים אחרים, בזמן שזה מספק אי יציבות דינמית לשיפור שיווי המשקל, הגמישות והקואורדינציה. מתחבר בבסיס המכשיר, מאפשר עבודה כשרגל אחת נמצאת על המשטח והשניה על ה- Glider, כגון מכרעים ומגוון תרגילי רגליים אחרים. רצועות הגבלה ל- Glider - Slide Distance Regulator מספק שליטה ובטיחות בכך שמאפשר לך להגדיר את טווח התנועה וגם לקבע את ה- Glider במקום כדי לסייע בעליה, ירידה והתייצבות על המכשיר.

סירטוני הדרכה

לשיטת האימון המהפכנית גרביטי במכשירי טוטאל ג׳ים לחצו כאן

Markdown

Writing in Markdown format is a simple and fast way to add styled text to your web pages.

 • Ordered and Unordered Lists.
 • Simple Links: Stacks can use Markdown Syntax too.
 • Simple formatting: Bold and Italic.
 • Code snippets: 10 PRINT "HELLO WORLD"

כתבו לנו

This field must contain Alpha Numeric characters
תודה רבה, הודעתך נשלחה בהצלחה!×
אוי... משהו לא טוב קרה. אנא נסו שנית...×

צרו קשר

052-2704012
אימייל
טלפון גילי
ווטסאפ גילי

עקבו אחרינו